| «Радістю було знати Тебе, радістю є пам’ятати про Тебе, радістю буде зустрітися з Тобою!» |
|
Похоронну Святу Месу очолив єпископ Станіслав Широкорадюк та єпископ Віталій Скомаровський разом з усіма присутніми священиками яких було понад 20 осіб. Прибули також друзі Олексія, знайомі, а найбільше прихожани храму святого Олександра. У проповіді єпископ Станіслав зазначив, якою великою, а одночасно покірною людиною був Олексій. Його життєрадісність, простота і покора притягували багато людей з якими він зустрічався. Який також достойно виконав своє служіння на землі будучи людиною, християнином, сім’янином і захристянином. «Важко є хоронити і розставатися з такою людиною, а особливо з такою молодою людиною, - продовжував єпископ Станіслав, - але Олексій сьогодні не хоче, щоб ми плакали. Йому вже сьогодні взагалі нічого не потрібно. Йому потрібні лише наша молитва за нього. І він цього тільки потребує». На сайті Католицького Медіа-Центру у коментарях один із друзів Олексія написав такі слова: «Дорогий Льоша! (так його називали найближчі) Радістю було знати Тебе, радістю є пам’ятати про Тебе, радістю буде зустрітися з Тобою! Спочивай у мирі!». Нехай Господь обдарує нашого брата Олексія вічним щастям, бо саме це було його метою земного життя, а для дружини Тетяни і п’ятирічного сина Антона дасть сили і міцної віри у те, що колись з чоловіком і татом зустрінуться в небі.
![]() ![]() ![]() ![]()
Текст та фото Мар’яна Бєда |