| День богопосвячених осіб у Житомирі |
|
3 лютого у кафедральному храмі св. Софії в Житомирі відбулася зустріч богопосвячених осіб з Житомира та околиць, яку очолював єпископ-ординарій Ян Пурвінський. Об 11 годині відбулося виставлення Пресвятих Дарів, перед якими всі дякували Богу за дар богопосвяченого життя в Церкві і для Церкви. Після цього відбулася урочиста Свята Меса під головуванням єпископа Яна та присутних священиків-монахів.
У своїй проповіді єпископ вказав на те, яким великим даром є покликання і богопосвячене життя, закликаючи всіх до частішої молитви про нові покликання до священства та монашества.
Зустріч закінчилася спільним обідом, де у родинній атмосфері всі могли ще раз зустрітисяі і поспілкуватися.
Редакція сайту |