| Колядуємо разом |
|
В цьому році в нашому фестивалі, який організовують священики Серця Ісуса, взяли участь представники 8 парафій: з Понінки, Полонного, Першотравенська, Биківки, Романова, Кам’яного Броду, Буртина, Черніївки. Ініціатором фестивалю став о. Ян Подобінський, серцянин, настоятель з Першотравенська. Все розпочиналось з парафіяльного фестивалю, а за кілька років після цього було організовано міжпарафіяльний фестиваль, що протягом двох років відбувався у місцевому храмі. Потім місцева влада запропонувала такий культурно - релігійний захід проводити в місцевому будинку культури, на що організатори з радістю відповіли «так»! Ця традиція триває і по сьогоднішній день. За десять років у нашому фестивалі взяли участь парафії з різних куточків Київсько-Житомирської дієцезії. Олесь Мусатов |