| Вшанування жертв Голодомору |
|
Дорогі Брати у священстві! 24 листопада 2012 року Україна і світ вшановує пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-33 років. Заохочую Вас та повіреній Вашій опіці Божій отарі особливо в цей день молитися за померлих від голоду та за тих, хто керуючись викривленою ідеологією спричинив Голодомор-Геноцид ‘32-33 років, випрошуючи для них Боже милосердя. Прошу Вас, дорогі Священнослужителі під час Євхаристії, чи в часі інших Богослужінь звернутися теж до Господа в подячній молитві за хліб щоденний, якого тепер маємо під достатком та за Хліб небесний, яким можемо насичувати наші душі кожен день. З Господнім благословенням Архієпископ Мечислав Мокшицький, |