| Комунікат курії Київсько - Житомирської Дієцезії |
|
30 квітня 2017 року Святіший Отець Франциск призначив о. Віталія Кривицького SDB правлячим єпископом Київсько – Житомирської дієцезії. 24 червня о 11.00 год. в конкафедральному соборі св. Олександра в м. Києві відбудуться єпископські свячення, які уділить Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті Апостольський Нунцій в Україні та інгрес.
1 липня о 11.00 год. в кафедральному соборі св. Софії в м. Житомирі відбудеться урочисте впровадження правлячого єпископа до кафедрального храму. Просимо про молитву та запрошуємо на урочистості, які переживатимемо в м. Києві та м. Житомирі. в.о. канцлера о. Віталій Безшкурий Прошу цей комунікат прочитати під час Святих Служб у всіх парафіях Київсько – Житомирської дієцезії 18 червня 2017 року.
|