| ДЕКРЕТ. Оновлено |
|
8 грудня 2015 року Католицька Церква урочисто розпочинає переживати Ювілейний Рік Милосердя оголошений Святішим Отцем Франциском. Цим декретом визначаю храми Київсько – Житомирської дієцезії в котрих будуть відкриті Двері Милосердя щоб вірні могли отримати відпуст у надзвичайний Ювілей Милосердя. 1. Кафедральний храм Святої Софії в м. Житомир
2. Прокафедральний храм святого Олександра в м. Києві 3. Храм Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в м. Києві. 4. Всеукраїнський санктуарій Бердичівської Матері Божої в м. Бердичів. 5. Дієцезіальний санктуарій Матері Божої Фатімської в м. Довбиш. 6. Храм святого Матея в м. Ємільчине. 7. Храм святого Івана Павла ІІ в смт. Ворзель. 8. Храм блаженного Гонората Козмінського в м. Коростень. 9. Храм Христа Царя Всесвіту в м. Новоград – Волинський. 10. Храм Різдва Пресвятої Діви Марії в м. Коростишів. 11. Храм Святого Станіслава в м. Романів. 12. Храм Найсвятішого Тіла і Крові Ісуса Христа в м. Ружин. 13. Храм Благовіщення Пресвятої Діви Марії м. Черкаси. 14. Храм Успіння Пресвятої Діви Марії в м. Умань. 15. Храм Зішестя Святого Духа в м. Чернігів. 16. Храм Воздвиження Хреста.м.Фастів. 16. Храм Воздвиження Хреста Господнього в м. Фастів. 17. Храм Святого Станіслава Костки в м. Баранівка. +Архієпископ Петро Мальчук Ординарій Київсько-Житомирський
|