|
Вельмишановні отці настоятелі Київсько – Житомирської дієцезії, беручи під увагу важку ситуацію в нашій країні, цим листом прагну поінформувати Вас
про моє рішення та зобов’язати, щоб на протязі місяця липня у своїх парафіях, ви з довіреним Вам Людом Божим, молилися перед Виставленими Пресвятими Дарами Літанію до Найдорожчої Крові Господа нашого Ісуса Христа, випрошуючи необхідних благодатей для нашої держави.
+ Архієпископ Петро Мальчук OFM
Ординарій Київсько-Житомирський
|