| Петиція: у Києві замість пам'ятника Леніну встановити статую Богоматері |
|
Для Київської міської ради ця петиція дуже важлива і потребує нашої підтримки.
Людина жива не тільки їжею тілесною, а покликана до життя духовного. Богородиця гідна вшанування і місця не тільки в центрі Києва, а й в серцях наших. Присвятімо своїх кілька хвилин, та підтримаймо цю ініціативу.
Підписати петицію можна за цим посиланням |