|
Конференція єпископів України постановила святкувати урочистість Вознесіння Господнього у четвер (після VI Великодньої неділі), а не у VII Великодню неділю.
На останньому засіданні Конференції єпископів України було вирішено відзначати урочистість Вознесіння Господнього у четвер (після VI Великодня неділя), а не як це було дотепер у VII Великодню неділю.
Таким чином, цього року урочистість Вознесіння Господнього будемо відзначати за новими нормами 29 травня (четвер).
+ Архієпископ Мечислав Мокшицький |