| Підсумки XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України |
|
1.Єпископи написали прохання до Конгрегації Божого Культу і Дисципліни Таїнств, щоб від теперішнього року Урочистість Вознесіння Господнього святкувати у четвер. 2. Серед єпископів обрано делегатів, котрі будуть представляти Конференцію на міжнародній зустрічі. 3. Багато уваги було присвячено теперішній політичної та економічній ситуації в Україні. 4. Була продовжена праця над затвердженням перекладу чергових літургічних книг. 5. Днем подяки про Канонізацію Папи Іоанна XXIII та Іоанна Павла II було обрано 20 липня 2014 року в Марійному Санктуарію в Бердичеві. 6. Єпископи виразили свою солідарність з єпископом Яцеком Пилем OMI, який не міг прибути з огляду на ситуацію на Кримі. Запевнили про молитву і побажали йому подальшої витривалості в духовної підтримці своїх вірних, та подякували за стійкість в триванні зі своєю паствою у такій важкий час. 7. На закінчення Конференції, єпископи відслужили Святу Месу в харківському кафедральному соборі, під час якої архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький присвятив Україну Непорочному Серцю Марії. за матеріалами: rkc.in.ua |