| Єпископи Римсько-Католицької Церкви про події на Євромайдані |
|
Конференція римсько-католицьких єпископів України виражає своє глибоке занепокоєння з приводу подій, які в ніч з 29 на 30 листопада мали місце на площі Незалежності в Києві.
«Ми засуджуємо застосування невиправданого та брутального насилля з боку правоохоронних органів проти мирних демонстрантів. Вважаємо, що ненависть та насилля не є шляхом до успішного вирішення конфліктів. Взиваємо представників влади невідкладно вчинити кроки, які відкриють дорогу до суспільного порозуміння та діалогу. В ці трудні часи, які переживає наша Батьківщина, ми заносимо наші прохання до Бога за нашу країну та її народ і заохочуємо всіх людей доброї волі молитися за Україну». Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України За матеріалами: catholic-media.org/ua/ |