|

В понеділок, 16 травня, о 18:00 архієпископ Петро Мальчук перший раз в парафії св. Анни в Малині очолив подячну св. Месу з нагоди ювілею 25 років священства отця Кшиштофа Дулемби. Разом є ним cпівслужили також інші священики.

Піся Служби парафіяни подякували отцю Кшиштофу за його служіння та привітали зі святом.
|