|
16 січня 1991 року Папа Йоана Павло ІІ відновив діяльність Львівської архідієцезії, Житомирської та Кам'янець-Подільської дієцезії. Для відновлених дієцезій було призначено 5 пастирів. Для відновленої Житомирської дієцезії було призначено єпископа Яна Пурвінського.
|
|
Детальніше...
|