|
26 серпня у кафедральному костелі св. Софії у Житомирі с. Олена Ревчук з Ордену Сестер від Ангелів склала вічні обіти. Урочисту Літургію очолив Його Преосвященство архієпископ Петро Мальчук, а від імені Церкви обіти сестри Олени прийняла Генеральна настоятелька Згромадження Марія Пйонтковська. Разом із сестрою молились та дякували Богові за дар її життя та покликання батьки, сестри від Ангелів із Польщі, Литви та України, рідні та друзі. Літургію прикрасив своїм співом хор «Sursum corda» парафії Божого Милосердя (м. Вінниця).
  Під час проповіді архієпископ Петро заохотив усіх присутніх шукати Христа та слідувати за Ним у сірій буденності. Особливим чином він звернувся до сестри Олени, зазначаючи, що моменти зустрічі з Ісусом на горі Тавор присутні також і у нашому житті, та вони швидко проминають. Нам, як і апостолам, потрібно спуститись з гори, щоб нести Христа усім, кого Він поставить на нашому життєвому шляху. Ісус не схотів затримуватись на горі Тавор, він поспішав до Єрусалиму, щоб там віддати життя за грішників. Не боятись віддавати життя за ближніх заохотив архієпископ Петро також і сестру Олену. Він наголосив, що труднощів у богопосвяченому житті не уникнути, прийдуть різні випробування та кризи, щоб встояти у важкі хвилини, уже сьогодні слід будувати живі особисті відносини з Ісусом Христом.
Орден Сестер від Ангелів був заснований у 1889 р. отцем Вікентієм Ключинським. Головним завданням Згромадження є свідчити про любов Бога до кожної людини та допомагати священикам у апостольській праці. Наслідуючи приклад Ангелів, сестри проголошують Добру Новину про Ісуса Спасителя та захищають славу Божу в серці кожної людини, надаючи допомогу нужденним. Сьогодні сестри працюють у Польщі, Литві, Чехії, Білорусії та Росії; в Україні сестри служать Богу і людям у Житомирі, Вінниці та Кам'янці Подільському. 1985 року розпочали працю також на місіях на африканському континенті: у Руанді, Демократичній Республіці Конго і Камеруні.
|