| Святковий день в парафії св. Олександра |
|
На сьогоднішній Святій Месі в парафії святого Олександра зібралися, аби подякувати Богу за це велике покликання єпископа Станіслава та просити для нього подальших Божих благодатей у його нелегкому служінні. Урочисту Святу Месу очолив сам Ювіляр, єпископ Станіслав, співслужили з ним Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирський, єпископ Віталій Скомаровський та о. Віталій Безшкурий, настоятель парафії. Проповідь виголосив єпископ Станіслав. (проповідь можна почути проглянувши фото-аудіо-ролик).
Після Святої Меси спільна молитва при Виставлених Пресвятих Дарах та подячний гімн "Te Deum". Після завершення спільної адорації, Архієпископ Петро звернувся до Ювіляра з короткою промовою та словами привітання в його 18-ти річне служіння в нашій дієцезії та доручив йому освятити корони для копії ікони Божої Матері, Неустанної Допомоги яку парафія отримала в подарунок. Нехай Господь буде прославлений за всіх, Юля Главацька |