title-ecclesia

leg

Легіон Марії – це «найбільша спільнота з часів існування великих християнських згромаджень, заснованих для добра душ»
(зі слів Святішого Отця Павла VI) 

 


Метою Легіону Марії
є прославлення Бога через освячення легіонерів, яке досягається у молитві та активній спільній праці, під церковним проводом, в ділі Марії і Церкви.

Молитва
На зустрічах Легіону читаються молитви Легіону та Розарій. Фігурка Божої Матері є символом її головування у Легіоні і того, що це саме Вона запрошує людей працювати у Господньому винограднику, наприклад, в Легіоні Марії.

Служіння
Легіонери діють з дозволу єпископа і під керівництвом священика. Їхнє служіння – це апостольство слова й дії. Вони прагнуть бачити в кожній людині Ісуса, показати їм Божу любов до них, вести людей до Бога.
Уподібнюючись Діві Марії легіонери прагнуть показати Ісуса всім людям: здоровим і хворим, заможним і бідним, успішним та тим, хто не має праці, безпритульним, повіям, залежним (алко-,наркозалежним і т.д.), тим людям, які ще далекі від Бога, які шукають Його, а також підтримати тих, які вже пізнали Божу любов.

Духовний керівник
Це священик, котрий відповідає за зростання віри та святості кожного легіонеру, за пізнання вчення Церкви. Вірність Церкві є характерною рисою Легіону Марії.

Легіонер як знаряддя
не потребує спеціальної освіти, його знання поглиблюються завдяки членству в Легіоні. Легіон навчає нас, як віддати свої таланти і любов в руки Марії і діяти в єдності з нею.

Духовне зростання
Головна формація легіонера відбувається на щотижневому зібранні, де легіонери разом моляться.
Важливою складовою кожної щотижневої зустрічі є духовне слово керівника, духовне спілкування, обговорення і планування апостольської праці на тиждень.

Щорічно проходить "Школа для легіонерів", яка проводиться в Летичеві. Проводяться дні зосередження, реколекції.

 

Структура Легіону
Кожна група Легіону має зв'язок з місцевою керівною радою, яка підпорядковується центральній раді у Дубліні, столиці Ірландії. Таким чином всі легіонери є однією великою родиною.
Легіонери послуговуються офіційним посібником Легіону Марії, який затверджений церковною владою, що забезпечує єдність та скординованість усіх груп.

Засновник Легіону Марії
Френк Дафф (
1889-1980 рр.) Постійно перебуваючи в єдності з Марією, Френк Дафф цілковито сконцентрувався на Ісусі. Дух Френка Даффа  цілковито зосереджений на Ісусі через Марію, з Марією та в Марії. Це є даром Френка Даффа для Легіону та відтепер і для усієї Церкви.
Багато людей моляться разом з Легіоном про його беатифікацію.

Численні свідоцтва про зцілення вже надійшли до комісії.

 

 

 

 

 

        Відбувається також процес про беатифікацію ще двох легіонерів                             

                              Едель Квін                               Альфонса  Ламбе

                   

Легіон Марії у світі
Перша зустріч Легіону Марії відбулася  у  Дубліні, столиці Ірландії, 7 вересня 1921року. На сьогоднішній день Легіон існує на усіх земних континентах у 191 країні і об’єднує більш 4 млн. активних членів і більш 8 млн. допоміжних членів.

Легіон Марії в Україні
В Україні перша спільнота Легіону Марії  з'явилася в м. Житомирі при костелі Святої Софії 5 травня 1993 року. Зараз в нашій дієцезії працює 19 груп (Президій), які входять до 5  керівних рад (Курій).

Де можна знайти Легіон Марії в нашій дієцезії:
- в м. Києві є 4 групи
(Президії). Вони знаходяться при храмах: Св. Олександра, Воздвиження Святого Хреста, Христа-Царя Всесвіту. Ними опікується Київська керівна рада (Курія) Легіону Марії.

Контакти:
Антоніна  
0937319005
Тетяна      0968261377    0935968141
Раїса         0672955615

- Житомирський Коміціум (Керівна рада) опікується 4 групами (Президіями), які знаходяться в Житомирі, а також в населених пунктах Соколівка, Крошня, Стара Котельня Житомирської області.

Контакти:   
Неля     0686238784

Також  Житомирський Коміціум опікується трьома керівними радами (Куріями): 2 в м. Бердичів і 1 в Новоград-Волинському.  До складу 2  Бердичівських Курій входить 8 груп (Президій), які знаходяться: в м. Бердичів (при храмах Св. Варвари  і Матері Божої Бердичівської), в населених пунктах Житомирської області Гвоздаві, Хажові, Лісовій Слобідці, Андрушівці, Гришківцях, Корнилові.

Контакти:
Емма              0972792377
Валентина     0635799275

В Новоград-Волинському є 3 групи (Президії), які знаходяться при храмах: Христа-Царя Всесвіту і Воздвиження  Хреста Господнього.

Контакти:      
Олімпіада       0241-5-8613

Усього в нашій дієцезії приблизно 200 активних членів і 500 допоміжних.


 

 

Легіонери Новгород-Волинського під час святкування Урочистості Божого Тіла.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Святкування Різдва Богородиці в храмі Христа Царя Всесвіту.

 

 

 

 

 

 

 

 

В день урочистої церемонії посвяти легіонерів своїй Цариці.


 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2020. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino