title-ecclesia

Кожен християнин несе відповідальність за спасіння своїх братів. Сьогодні у світі велика кількість людей не знає правди про Христове Воскресіння. Прийнявши св. Хрещення, ми долучилися до Царського Cвященства Ісуса Христа. А це дає нам право апостольства і накладає відповідальність за місійну справу в світі. Тому кожен з нас має бути місіонером, піклуватися про спасіння ближніх, бо всі ми – брати і сестри у Христі. І ти теж можеш стати місіонером, приєднавшись до справи Друзів Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Через молитву, пожертвування своїх страждань та радостей, через добрі вчинки і матеріальну допомогу нужденним Друзі Місіонерів беруть участь у проголошуванні Євангелія всім народам, в першу чергу – вбогим та найбільш нещасним. Друзі Місіонерів являють собою молитовну опору місіонерів, які залишили рідний край заради Ісуса Христа і спасіння душ.

Можливо, і тебе запрошує Спаситель до місійної справи у світі? Скористайся такою можливістю!

І. МЕТА СПРАВИ ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ НЕПОРОЧНОЇ МАРІЇ

 • Гартувати апостольські та місійні душі, які під Покровом Непорочної Марії, Цариці Місій, були б готові присвятити своє життя праці для справи Місій.
 • Заохочувати світських християн до участі в місіонерській діяльності Облатів Непорочної Марії в ім`я спасіння душ через молитви і жертви.
 • Об`єднувати всіх бажаючих підтримувати справу Місіонерів Облатів та справу підготовки майбутніх місіонерів.

ІІ. УМОВИ ПРИНАЛЕЖНОСТІ ДО ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ

 • Задекларувати свою приналежність до грона Друзів Місіонерів, тобто заповнити “Заяву” і вислати або передати її за вказаною адресою.
 • Щоденно відмовляти принаймні три молитви "Радуйся, Маріє" або іншу молитву за Місії, про навернення грішників та в інтенції священицьких і чернечих покликань до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії.
 • У разі можливості скласти якесь пожертвування на потреби Місій та на допомогу в підготовці кліриків і місіонерів.

ІІІ. ПРАВА ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ

 • Друзі Місіонерів Облатів Непорочної Марії, належачи до великої родини Облатів, беруть участь у заслугах всього чернечого Згромадження, надто в заслугах його місіонерів, котрі працюють по всьому світі.
 • Щоденно відправляється п`ять Служб Божих за Друзів Місіонерів, живих і померлих.
 • Облати в усьому світі, в тому числі клірики в семінаріях і послушники у новіціатах, особливо моляться за живих і померлих Друзів Місіонерів.
 • Друзі Місіонерів Облатів Непорочної Марії можуть користуватися повними відпустами, установленими для Облатів: у день вступу до грона Друзів Місіонерів, 19 березня, 27 червня, 15 серпня і 8 грудня.
 • Умови отримання повного відпусту: св. Сповідь, св. Причастя, молитва в інтенціях Святішого Отця, відраза до гріха, прагнення гідно виконувати обов`язки Друга Місіонерів Облатів.
 • За померлих Друзів Місіонерів Облатів щоденно відправляються Служби Божі.
 • Померлі, які за життя не належали до Друзів Місіонерів, можуть бути занесені до "Книги Довічної Служби Божої " і таким чином користатися зі щоденних Служб Божих.

За матеріалами: http://www.nicolasparish.org.ua/

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino