|
MISSIONARIES OF CHARITY (MISSIONARIAM A CARITATE) Історія та головні події життя Місіонерок Божественної любові В липні 1991 року сестри були запрошені єпископом та Асоціацією «Екологія і людина» з проханням допомогти жертвам Чорнобиля. До України приїхало чотири сестри 14 вересня 1991 року на свято Воздвиження Всечесного Хреста. Блаженна Мати Тереза відвідала Київ в 1986 році після вибуху на Чорнобильській АЕС, відвідала і молилася на Літургії, а також розмовляла з людьми в костьолі Воздвиження Хреста. Коли Мати Тереза відкривала будинки в Росії на території колишнього Радянського Союзу, вона обіцяла Богородиці, що називатиме доми на честь 15 таїнств Розарію. Тому будинок в Києві, будучи десятим, називається «Ihe Crucifixion». Коли сестри прибули до Києва, вони не мали власного будинку чи квартири через що постійно змінювали місце проживання і так до травня 1992 року. Сестри працювали з любов’ю, відвідували сім’ї та зустрічалися з бездомними. В 1992 році отримали власну квартиру на вулиці Тургенівській. Ночами, (через немилість сусідів), сестри давали їсти бездомним людям через вікна, шили В 1997 році сестри придбали власний будинок на вулиці Гвардійська і продовжують працювати в любові. Спільнота сестер належать до Російської провінції, яка налічує 18 будинків (на території колишнього Радянського Союзу) одним із них є власне будинок сестер у Києві. В Києві на протязі різних періодів працювало 25 сестер. На сьогодні спільнота складається Сестри служать найбіднішим з бідних, не зважаючи на касту, віросповідування, національність, расу, – даючи кожному безплатну і щиросердечну допомогу. Таким чином, Один раз на тиждень до будинку сестер приходять діти з бідних родин, яких вони навчають англійської мови, Катехизму. Найменші дітки навчаються «Катехизм Доброго Пастиря» по методиці Монтесорі. Зазвичай на зустріч приходить 15-18 діток. Сестри мають три покликання з України, які працюють в Італії – Мілані, Ісландії, Росії – Сахалін. Та ще дві проходять формацію в Польщі. вул. Гвардійська, 2а 03118 м. Київ |