title-ecclesia

На тлі  соціально – політичних переворотів ХІХ століття стрімко зростає потреба людини у  визнанні її гідності, необхідність миру та щастя. У відповідь на потреби часу, 28 серпня 1849 року Матір Альфонса Марія, Єлизавета Єппінгерова  в місті Нідербронн (Франція) заснувала Згромадження  Сестер Божественного Відкупителя.

Діяльність нової чернечої спільноти полягала в опіці над  хворими в їхніх домівках, піклуванні над бідними і занедбаними дітьми, допомозі і підтримці людей, що опинилися у важких життєвих обставинах незалежно від їхнього соціального статусу і релігійної приналежності.

Згромадження Сестер Божественного Відкупителя -  чернечий апостольский інститут, служіння якого побудоване на папскому праві.

Загальною метою Згромадження є прославлення Бога досконалою християнською любов'ю у наслідуванні Ісуса Христа, практикуючи євангельські ради.

Життя сестер в спільноті насичене спільною і особистою молитвою та працею.

Дух сестер має бути Духом Ісуса Христа, за словами святого Павла: «Живу вже не я, а живе Христос у мені (Гал 2,20)

Головне апостольське завдання Згромадження  - виявити милосердну і відкупительську любов Ісуса Христа у пасторальній, освітній, благодійній та соціальній діяльності.

Харизма Сестер Божественного Відкупителя закорінена в харизмі Засновниці Божої Слугині Матері Альфонси Марії -  споглядати Таємницю Відкуплення, жити черпаючи з неї, допомагати іншим  знайти дорогу до цієї Таємниці. Допомагати людям відкриватись на безмежну Божу любов і милосердя,  відчути Батьківську любов Господа, Його прагнення  істинного щастя і спасіння для кожної людини.

Покровителі Згромадження - св. Йосип, св. Альфонс Марія де Лігуорі, св. Тереза Авільська, св. Єлизавета Угорська, св. Йоанн Батист  де ла Саль.

Діяльність сестер на Україні

Сестри зі Словацької провінціі Згромадження працюють у Київсько-Житомирській дієцезії в містах Житомир та Умань. Свідчать про милосердну любов Христа Відкупителя власною допомогою хворим і страждаючим, а особливо тим, які стоять на порозі смерті. Працюють в парафіях, катезизуючи дітей, молодь та дорослих. Здійснюють соціальну допомогу бідним родинам,а також опікуються спільнотою людей з інвалідністю.

Також в Умані діє спільнота світських осіб- Духовна Родина, яка допомагає поширювати харизму Згромадження.

Адреси:

вул. Басейна, 9

10014 м. Житомир

тел.: 0412–461-016;

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

www.sdr.sk

 

вул.Клари Цеткін, 5

203000 м. Умань

Черкаська обл.

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2021. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino